(ФОТО) Погледнете како изгледале Карлеуша и Душко Тошиќ пред 9 години

Јелена Карлеуша излезе со официјална изјава и откри дека по 14 години брак се разведува од фудбалерот Душко Тошиќ.

По 14 години брак, во кој ги доби ќерките Ника и Атина, парот се разведува со заедничка согласност, а старателството над ќерките и припадна на пејачката.

Профилот на Душко е преполн со селфи, слики со колеги фудбалери, грст кадри со ќерките, но и една, само една слика со Јелена Карлеуша.

Станува збор за фотографија од 2013 година на која Душко и Јелена позираат со ќерките.
dusko-tosic-i-830x0

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e