(ФОТО) Ова го може само Констракта, погледнете какво бикини облече за на плажа

Иако со месеци беше под будното око на јавноста поради учеството на „Евровизија“, пејачката Ана Ѓуриќ – Констракта се повлече по завршувањето на фестивалот…

Ана неколку пати тогаш изјавуваше дека едвај чека да се врати на своето мирно секојдневие.

Таков момент сподели и самата на социјалните мрежи, што предизвика лавина воодушевување и позитивни реакции, бидејќи таа ретко објавува фотографии, а со ова таа покажа колку е едноставна и своја.

Имено, Констракта на Инстаграм објавила фотографија од плажа, но за разлика од повеќето свои колешки, не позирала во провокативно бикини, туку напротив, облечена во црно од глава до пети, додека две девојки покрај неа лежеле во бикини.
konstrakta-830x0

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e