(ФОТО) Откако ослабе 40 кг Инди се покажа во бикини

Пејачката Индира Арадиновиќ– Инди последната година дена доживеа вистинска физичка трансформација, па сега неретко ги радува своите обожаватели со „жешки“ фотки.

Имено, таа пред две години вгради балон во желудникот и ослабе преку 40 килограми, меѓутоа нејзината објава на Инстаграм предизвика големо внимание.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e