(ФОТО) Нивес Целзиус покажа колку е еластична, ги крена нозете додека пиеше кафе

Убаво е да се види колку Нивес Целзиус е еластична. Без проблеми ги крена нозете во воздух и го стави тоа на инстаграм во смешна објава.


View this post on Instagram

Ima li išta uzbudljivije od subotnjeg, višesatnog ispijanja kave ?! ☕ #stretching #brazilfit #samoprirodno

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Има ли нешто повозбудливо од саботно, повеќечасовно пиење на кафе?“, напиша Нивес.

Но, далеку дека тоа е нешто ново за Нивес, која не ги крева нозете само за викенд, туку и во работните денови, кога вежба.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e