(ФОТО) Нивес Целзиус ја разгоре фантазијата на обожавателите, провоцира во танга бикини

Атрактивната хрватска манекенка и пејачка Нивес Целзијус привлече големо внимание со фотографијата која ја објави на социјалните мрежи.

Имено, Нивес ги воодушеви своите придружнички со провокативно видео, во кое ги истакна своите облини со мало бикини кое повеќе откриваше отколку што покриваше.

Нивес позираше во црно бикини кое го истакна нејзиниот бујен задник, а секако до израз дојдоа нејзините гради. Косата ја врзала во неуредна пунџа, а за да се заштити од сонцето носела крема за сончање на главата.

Манекенката неодамна се фотографираше од првото капење во море на Муртер оваа година, па никој не остана импресиониран од нејзиниот изглед.

„Совршена“, „Колку сте згодни, ова не е реално“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e