(ФОТО) Нина Бадриќ влезе во шестата деценија, а изгледа „топ“ во бикини

Пејачката Нина Бадриќ неодамна наполни 50 години, а сега ги воодушеви сите со фотографии од плажа.

Таа позираше во едноделен шарен костим за капење со длабоко деколте и воодушеви многумина со својот изглед.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e