(ФОТО) Наташа Малинкова во жешко провокативно издание

Македонската пејачка Наташа Малинкова, последните топли септемвриски денови ги поминува во Охрид, од каде објави многу фотографии во бикини.


View this post on Instagram

🏖🧡 #love #beach #ohrid #lake #instagood #instaphotography #photooftheday #instamood #bikini

A post shared by Natasa Malinkova (@natasamalinkova) on

Но, сега отиде чекор подалеку и позираше целосно гола, покриена само по чаршаф и тоа на балконот од хотелот во кој престојува.


View this post on Instagram

🧡 A postcard from Ohrid 🧡 #ohrid #macedonia #placestovisit #postcard #ınstagood #instamood

A post shared by Natasa Malinkova (@natasamalinkova) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e