(ФОТО) Наташа Беквалац во секси костим настапи во Белград

Пеачката Наташа Беквалац настапи после подолга пауза во Белград и во провокативниот костим ја запали сцената.

Таа откри и дека нема некој претерани амбиции кога се мажите во прашање.

-Немам желби во врска со мажите, немам некакви претерани амбиции. Искрено, се уште не знам ни што сакам кога мажите се во прашање. Имам 40 и нем дали некој ме посакува, низ насмевка рекла Наташа и додала дека со нетрпение очекува ова лето да ужива во музиката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e