(ФОТО) Наташа Беквалац без градник ужива во базен

Популарната пејачка Наташа Беквалац ги искористи сончевите денови за да се соблече до гола кожа и да ужива во базенот, а сцените никого не оставија рамнодушен.

Преубавата пејачка на својот профил на Инстаграм објави фотографија од базен, на која е како од мајка родена, со што ја разбуди фантазијата на мажите, кои поради ваквите кадри не остануваат мирни.


View this post on Instagram

Leto je.🏝

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Пејачката бујните гради ги прекри со рака, а на фотографијата не се гледа јасно дали има долен дел од бикини или не.

Беквалац порача „Лето е“ и со фотографијата покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки во регионот, а тоа може да се забележи и по големиот број комплименти.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e