(ФОТО) Наоми Кембел „како од мајка родена“

Една од најдобро платените модели во светот Наоми Кемпбеч, деновиве наполни 50 години. И, токму на нејзиниот јубилеен роденден, на официјалната страница на Инстаграм „Валентина“, објавена е фотографија која порано не била видена, а во која манекенката позира како од “мајка родена“.

Наоми Кембел ја соблече облеката за време на сесијата во метрото во Њујорк, а фотографијата е направена во февруари 2019 година и беше објавена во црно-бела резолуција.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e