(ФОТО) Накова во „жешко“ издание по танга костим за капење

Гевгеличанката Александра Накова на социјалните мрежи постојано објавува провокативни фотографии на кои во прв план се нејзините бујни облини.

Сега таа објави фотографии во костими за капење кои повеќе откриваат отколку што покриваат. Мажите тешко ќе го тргнат погледот од задникот и деколтетот на Накова.
udzi

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e