(ФОТО) Најновото од Карлеуша: „Избегана“ од џунгла!

дна од најголемите регионални ѕвезди, Јелена Карлеуша, постојано диктира модни трендови за кои е потребна голема храброст. Јелена на Инстаграм моментално ја следат повеќе од 2.2 милиони обожаватели кои често знае да ги изненади со атрактивни и провокативни фотографии.
На последните фотографии таа во прв план ги истакна бујните гради и долгите нозе. Јелена направи нови фотографии со кои го промовираше „џунгла стилот“.Но, ги израдува фановите и со фотка од покрај базен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e