(ФОТО) Милица Тодоровиќ со нов изглед по разделбата со Стругар

Пејачката Милица Тодоровиќ имаше многу трансформации во текот на кариерата, откако првпат се појави во „Ѕвездите на гранд“.

Додека беше тинејџерка имаше провокативна фигура, без ниту една маана, додека во последните години се здебели.

Познато е дека имаше турбулентен љубовен живот, па многу можно е тоа да влијаело на неа и нејзините килограми.

Таа пред неколку месеци се раздели со актерот Петар Стругар, а потоа нејзиниот вишок килограми само исчезна. Многумина шпекулираат дека таа страда поради разделбата и токму поради тоа ги симнала килограмите.

View this post on Instagram

@ksilkkeratin ❤ #milicatodorovic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e