(ФОТО) Милица Павловиќ во „жешко“ издание, а има и што да покаже

Пејачката Милица Павловиќ откако се појави на сцената важи за една од најзгодните дами.
Милица своите најдобри моменти ги споделува со своите фанови на Инстаграм, а последната објава ги остави сите без здив. Таа се соблече по бикини, па во продолжение може да погледнете како изгледа пејачката.

View this post on Instagram

🧜🏽‍♀️

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

View this post on Instagram

💦

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

View this post on Instagram

👙

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e