(ФОТО) Милица Павловиќ во провокативно издание ја запали сцената

Младата пејачка Милица Павловиќ на настап кој се одржал во Загреб ја остави подзината публиката поради својата провокативна креација.

Пејачката со нејзините хитови направи прекрасна атмосфера, но притоа привлече внимание со друг детал.

Машките фанови очи не можеа да тргнат од провокативниот изглед на пејачката која буквално ја запали сцената.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e