(ФОТО) Милица Павловиќ во фантастично „златно“ издание се врати на сцената

Атрактивната пејачка Милица Павловиќ во средаta имаше фантастичен настап на сплав во Белград, каде што направи повеќе од одлична атмосфера.

Поради тоа што публиката уживаше во настапите на омилената пејачка, која поради пандемијата не се дружеше со фановите, како и нејзините колеги, Милица им подготви ноќ за паметење.


View this post on Instagram

“A nocas… Totalna dominacija “✨

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

Секси сењорита беше во провокативно златно издание, па нејзините фанови, посебно тие во првите редови уживаа во погледот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e