(ФОТО) Милица Павловиќ им го помати умот на фановите позирајќи заводливо во елегантен фустан

Младата музичка ѕвезда Милица Павловиќ речиси секој ден има закажани настапи во текот на летната сезона, а нејзините објави на Инстаграм покажуваат дека напорно работи и има енергија за секој настап.

Милица пред да излезе на сцената позираше во жолт елегантен фустан, кој одлично ги следеше линиите на нејзиното тело, а на споменатата социјална мрежа објави неколку фотографии и видео.

Видеото е особено примамливо да се гледа одново и одново, бидејќи Павловиќ во него заводливо позира. Додека се подготвува за фотосесија, таа спонтано ги менува позите, а во еден момент фустанот се менува и ги открива извајените нозе.

Кадрите кои таа ги објави многу им се допаднаа на нејзините следбеници, па веднаш следеа бројни коментари и лајкови.

„Божица“, „Ти си божествена“, „Ти си девојка од милион долари“, „Колку си жешка“, се само дел од пораките што ги добила под објавите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e