(ФОТО) Мартија Станојковиќ објави „жешки“ фотки од Охрид

Младата Мартија Станојковиќ е дефинитивно една од најзгодните пејачки од помладата генерација на македонската естрада.

Најдобар доказ за тоа се фотографиите кои таа деновиве ги објавува од нашиот туристички бисер – Охрид.

Младата Мартија речиси секој ден пријатно ги изненадува своите 61.000 следбеници на Инстаграм со фотки на кои позира во минијатурен костим за капење.

Погледнете неколку нејзини фотографии:

View this post on Instagram

whatever floats your boat babe

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

View this post on Instagram

why chase you when i’m the catch 😼

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

View this post on Instagram

got me caliente

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

View this post on Instagram

🦚

A post shared by Martija Stanojkovic (@martijastanojkovic) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e