(ФОТО) Марјана во црн едноделен костим за капење предизвика „жештини“

Марјана Станојковска важи за една од најатрактивните водителки. Таа што и да облече одлично и стои, а уште повеќе и стои кога ќе се соблече и ќе ги покаже своите атрибути.

Деновиве, за потребетите на промовирање на костими на капење на еден познат бренд, водителката се соблече во бикини.

Во црн, едноделен костим за капење, водителката позираше пред објективот на камерата и уште еднаш го покажа своето згодно тело.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e