(ФОТО) Марјана Станојковска летото го поминува на базен

Наместо грчкото крајбежје каде што Станојковска летува последниве неколку години откако е во врска со поранешниот кошаркар Петар Наумовски, ова лето таа ќе мора да се задоволи и со базен.

Таа веќе некое време на своите социјални мрежи споделува фотографии на кои позира во најразлични бикини, а денеска атрактивната водителка објави и видео како се „брчка“ на луксузнот базен.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e