(ФОТО) Македонската фолкерка Татијана, како вистинска секс-бомба, го покажа деколтето!

Македонската фолк пејачка Татијана Стефановска неодамна на Инстаграм објави фотографија со која покажа дека станала русокоса. Но, пејачката не престанува да изненадува, па сега објави и фотографии во провокативно издание, со деколте до папокот.

Со впечатлива шминка на себе, фризура со брановидни кадрици и комбинација од сако во боја на лаванда под кое не носеше градник, Тања е секс бомба!

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e