(ФОТО) Маца Дискреција откри со кои се познати спортисти го делела креветот, некои од нив се женети

Поранешната учесничка на „Задруга“ и „Парови“ Сенада Нуркиќ, позната како Маца Дискреција, крена многу прашина пред неколку дена додека одговараше на прашањата на нејзините следбеници во рамките на приказната на Инстаграм.
Во таа пригода, таа призна дека спиела со некои фудбалери, па дури го именувала и играчот на босанската репрезентација Миралем Пјаниќ, кој е фудбалер на Јувентус и еден од најбараните фудбалери во Европа. Тој е во брак неколку години со Јозефа, со кого има шестгодишен син, Един.

После тоа, таа призна дека била и со играчот на Партизан, Седрик Гогу. Маца откри дека била со повеќе спортисти и дека дури и некои кои биле во брак и пишувале.

„Има и некои други познати фаци со кои бев, а има и некои фудбалери од Партизан кои ми пишуваа а се во брак“, изјави Маца за „Објектив“, но не сакаше да открие имиња.

View this post on Instagram

Udji mi u balkon hahahahaha

A post shared by Senada Nurkić (@macamegastar) on

View this post on Instagram

PornHub princeza

A post shared by Senada Nurkić (@macamegastar) on

View this post on Instagram

🧨

A post shared by Senada Nurkić (@macamegastar) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e