(ФОТО) Кристина Димитриевска во мини-бикини ужива во охридско

Македонската мисица, манекенка, модел, Кристина Димитриевска, која јавноста ја запозна како сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски, по нивниот развод одлучи да се испроба и како пејачка.

Таа летниот период го поминува во Охрид и ужива во македонските природни убавини.

На својот Инстаграм профил објави и фотографии во минијатурно бикини и ги истакна своите совршени облини.

View this post on Instagram

🍻

A post shared by MISS BALKAN 2019 👑 (@kristina.dimitry) on

View this post on Instagram

🌊☀️🧜🏼‍♀️

A post shared by MISS BALKAN 2019 👑 (@kristina.dimitry) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e