(ФОТО) Ќерката на Здравко Чолиќ вистинска убавица на плажа

Ќерката на Здравко Чолиќ е вистинска ѕвезда на социјалните мрежи.

Уна ги воодушеви сите следбеници на Инстаграм со новата објава од плажатата во Црна Гора каде ги поминува летните денови.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e