(ФОТО) Ќерката на Наум Петрески, Анастасија, кажа „ДА“

Пејачката Анастасија Петреска, ќерка на Наум Петрески, му кажа „ДА“ на своето момче.

Untitled

Нејзиното момче, Владимир Поповски кој е вокал во групата Биоритам, убавата Анастасија ја побарал за жена во Банско каде парот ги минува празничните денови.

Честитки се редат од најблиските на социјалните мрежи, каде парот ја објави веста.

anastasija-vladimir-700x525

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ