(ФОТО) Ким Кардашијан стана црвенокоса!

Познатата старлета Кима Кардашија, одлучи повторно да привлече внимание со нејзината нова боја на коса.

Ким сега е црвенокоса, што многумина ги изненади, со оглед на тоа дека никогаш претходно не ја бојадисала косата така.

Ким уште еднаш го покажа нејзиното бујо деколте и им испрати бакнеж на своите фанови.

View this post on Instagram

✌🏼💋

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e