(ФОТО) Кендал Џенер се сонча целосно гола

Кендал Џенер објави фотографија на Инстаграм на која се сонча целосно гола, а ваквата објава доаѓа по неодамнешното раскинување на врската со кошаркарот Девин Букер.

Кендал се фотографирала како се сонча, а на себе носела само зелена капа. Нејзините следбеници заклучиле дека ќе следат уште разголени објави поради нејзиниот прекин со НБА ѕвездата.


View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

„Се гледа дека си сингл“, „Им се радуваме на твоите објави по раскинувањето“, се само некои од коментарите во објавата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e