(ФОТО) Каролина ужива со внуките на Пелистер

Каролина Гочева деновиве престојува во својот роден град Битола. 40-годишната музичка ѕвезда уживаше во убавините на Пелистер заедно со својата сестра Александра и внуките Луција и Инес.

Taa сподели фотографии од прекрасниот ден поминат во природа. „Ден исполнет со убавина“ – напиша таа во описот.

View this post on Instagram

Ден исполнет со убавина 💕

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e