(ФОТО) Карлеуша во провокативен проѕирен фустан кој повеќе открива отколку што покрива

Поп дивата Јелена Карлеуша синоќа уживаше на роденденот на колешката Милица Павловиќ, а со својот изглед и провокативниот стајлинг ги воодушеви сите.

Секако, на вистински начин, ЈК се појави во провокативен син фустан со гол грб и шлицови околу колковите.

Фустанот повеќе откриваше отколку што криеше, што не и беше проблем на Јелена со оглед на тоа што никогаш не изгледала подобро и потонирано.

Комплетниот стајлинг го заокружи со вртоглаво високи потпетици, но и со златни детали кои воодушевија многумина.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e