(ФОТО) Карлеуша спасена од својот автомобил кој потонал во вода: „Ова е најлошиот ден во мојот живот“

Драмата на Карлеуша по разводот, ја спасија од потонат автомобил: Ова е најлошиот ден во мојот живот
За време на невреме во Белград, таа заминала со автомобил, а потоа автомобилот и се заглавил во порој од вода
Поп ѕвездата Јелена Карлеуша завчера објави дека по 14 години се развела од Душко Тошиќ. Истиот ден Карлеуша се најде во вистинска животна драма.

Имено, за време на невреме во Белград, таа заминала со автомобил, а потоа нејзиниот автомобил се заглавил во воден порој. Боса и влажна до гола кожа, таа го напушти автомобилот, а таму имаше еден господин кој и помогна да излезе од автомобилот и да излезе на суво.

Целата драма ја снимила нејзината тетка Данијела, а пејачката се објавила на социјалната мрежа Инстаграм.

„Ова е најлошиот ден во мојот живот“, се слуша како вели дивата во еден момент.
KarleushaДа потсетиме, Јелена во вторникот во текот на денот објави дека таа и Душко се разведуваат и појасни дека Тошиќ повеќе не се гледа себеси како дел од семејството, како и дека ќе се разведат со заедничка согласност.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e