(ФОТО) Кајли Џенер ја промени бојата на косата и позираше во градник

Најмладата милијардерка Кајли Џенер повторно ги израдува своите фанови со нова провокативна фотографија.Таа позираше во градник од брендот Гучи кој чини дури 700 евра.
KajliПокрај новиот градник, таа ја промени и бојата на коса и стана русокоса, а од фановите доби само пофални зборови.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e