(ФОТО) Јелена Розга во елегнатно издание ја истакна својата витка линија

Пејачката Јелена Розга објави на својот профил на Инстаграм една фотографија на која позира во елегантно издание. Се појави во црна маичка без ракави и црни пантолони, кои ја истакнуваа нејзината линија.

Бидејќи на фотографијата беше свртена со грб, многумина забележаа дека е во добра форма, а во центар на внимание дојде и задникот.


View this post on Instagram

In love with my city ❤️ #split

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

„Го сакам овој град“, напиша пејачката во описот на фотографијата и откри дека се наоѓа во Сплит.

Позираше во текот на вечерната прошетка на брегот, а сигурно деновиве повторно ќе не израдува со нови слики.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e