(ФОТО) Јелена Розга ја сподели својата “нирвана“ и собра над 6.000 лајкови за еден час

Популарната пејачка Јелена Розга објави на својот профил на Инстаграм една црно-бела фотографија на која позира во бикини.

„Нирвана“, напиша Розга под фотографијата на која позира додека лежи на една плажа.

Објавата само за еден час доби повеќе од шест илјади коментари, а фановите и понатаму испраќаат комплименти за пејачката.

View this post on Instagram

Nirvana 🤍

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e