(ФОТО) Илина уште еднаш ги покажа идеалните стомачни мускули

Новата девојка на Џамбазов не ретко добива пофалби на сметка на својот изглед, а сега објави фотографија со која повторно ги воодушеви сите на социјалните мрежи.

Илина на фотографијата позираше покрај стара „стоединка“, а во центарот на вниманието се нејзините стомачни мускули…

Во заднината се гледа прекрасното село Лазарополе, местото кое заедно со Џамбазов го посетија во изминативе денови.
Илина секојдневно тренира и здраво се исхранува, а како што и самата изјави во едно нејзино интервју…
Ова секако не е прва фотографија со која Илина ги воодушеви фановите, а тоа дека има совршени стомачни можете да погледнете и од фотографијата што ја објави неодамна, а на која е во костим за капење.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e