(ФОТО) Илина Арсова „топ“ во бикини

Очигледно познатиот актер и шоумен Игор Џамбазов е вистински среќеник, со оглед на тоа дека неговата понежна половина изгледа „ТОП“.

Имено, планинарката Илина Арсова на својот профил на Инстаграм сподели фотографии на кои позира во бикини.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e