(ФОТО) Игор Џамбазов и го честиташе роденденот на својата сакана: Таа е се што имам

Илина Арсова, саканата на Игор Џамбазов денес слави роденден.

Игор на Инстаграм напиша емотивна порка со која и го честиташе роденденот.

„Таа е сЕ што имам.
Таа е сЕ што немам.
Таа денес полни 38 лета.
Среќен роденден, среќо моја!“, напиша Игор Џамбазов.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e