(ФОТО) Хрватската Ким Кардашијан покажа како изгледа во бикини пет месеци по породувањето

Хрватската инфлуенсерка која многумина ја викаат балканската Ким Кардашијан, Јелена Периќ, пет месеци по породувањето се соблече во костим за капење и ја покажа завидната фигура.

View this post on Instagram

🖤 @meshki @meshkiswim

A post shared by Jelena Peric🦋 (@j_make_up) on


На фотографијата Јелена позира во едноделен, црн костим за капење и собрала повеќе од 25.000 лајкови.
„Невозможно е неодамна да си родила“, „Baywatch“, „Најубава наша“, „Совршено тело“, се дел од коментарите.

View this post on Instagram

Are you going on a vacay this year? 🌴

A post shared by Jelena Peric🦋 (@j_make_up) on

Инаку, Јелена и нејзиниот партнер Игор Бубњиќ овој викенд на детето му дале име Тео, после што е организирана и лускузна прослава за крштевката.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e