(ФОТО) Гола ги најави летните настапи – тоа го може само Северина

Пејачката Северина Вучковиќ на својот Инстаграм профил објави уште една разголена фотографија која предизвика лавина коментари кај нејзините обожаватели.

Таа позираше на плажа и уште еднаш ја покажа својата неверојатно фит фигура.

Северина е позната по предизвикувачките изданија, па се фотографираше речиси гола, а нејзините облини ги криеше голем бел шешир.

Под фотографијата пејачката ги напиша датумите и градовите каде планира да настапи во текот на летото.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e