(ФОТО) Годините ништо не и можат: Лепа Брена во бело бикини ужива на својата јахта

Балканската музичка ѕвезда Лепа Брена уште еднаш покажа дека има тело на кое може да му позавидат и многу помладите девојки. Лепа Брена во моментов ужива на својата јахта во друштво на сопругот, легендарниот тенисер Боба Живојиновиќ.

Атрактивната пејачка сега објави фотографија oд одморот во Црна Гора на која Брена плени со својот изглед во бел костим за капење.


View this post on Instagram

Malo mi za sriću triba….💯💪❤️☀️💕#friendship #goodvibes #janemamdrugidom #hajdedasevolimo

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Брена и Боба со своите пријатели уживаат во топлото време и во септемрви на одморот на црногорскиот брег.


View this post on Instagram

Pratim te…🥰🙏❤️👍☀️

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e