(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Совршен пар: Љубовната приказна на Игор Џамбазов и Илина Арсова низ фотографии

Не стивнуваат реакциите во јавноста за новопечениот љубовен пар на македонската јавна сцена. Шоуменот Игор Џамбазов и ликовната уметница, планинарка и скијачка Илина Арсова уживаат во љубовта далеку од очите на јавноста, а тоа може да се види од нивните фотографии на Инстаграм. Иако, никој од нив официјално не потврди дека се во врска, нивното молчење медиумите го пренесоа како потврда дека се среќни заедно.
А зарем има поголем доказ за тоа од следниве фотографии:

View this post on Instagram

нема цеца, нема мир…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

View this post on Instagram

Слобода е во мода…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

View this post on Instagram

…не сме..

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e