(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Нивес не се срами да го покажува деколтето во целост

Хрватската старлета Нивес Целзиус повторно на својот Инстаграм профил објави фотографија, а бујните гради ги стави во преден план.

Бујното деколте го прекри со минијатурен црн фустан и напиша: „Заљубена во фризурата“.

View this post on Instagram

Ponosna buckica 😜

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e