(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Најпровокативното од српската дива Милица Павловиќ

Српската музичка ѕвезда Милица Павловиќ редовно ги радува своите следбеници на Инстаграм. За своите појавувања одбира впечатливи модни комбинации кои се сон на многу девојки, секогаш со идеален мејкап, стилизирана коса и оригинален накин.
Но, сепак припадниците на посилниот пол како повеќе да обожаваат да ја гледаат балканската ѕвезда со минимум облека на себе.
Ова е најсексапилното од Павловиќ:

View this post on Instagram

🛍

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

View this post on Instagram

💨

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

View this post on Instagram

🐚 #StayHome #tb

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e