(ФОТО) Фановите во шок, Марија Шерифовиќ облече фустан

Српската поп пејачка Марија Шерифовиќ од почетокот на кариерата негува специфичен стил на облекување, а фустаните никогаш не и биле омилени.

Шерифовиќ одлучила да направи промена, облекла цветен фустан, па се фотографирала во дворот, а на многумина им се допаднала во вакво издание.
Marija SherifovichТаа само кратко порачала: „Добро утро, забушанти“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e