(Фото) Фамилија Ражњатовиќ во нов стил!

Цеца и нејзините деца на роденденот на Телевизија Пинк која прослави 22 години, се појавија во еден сосема поразличен стил кој беше тема на забавата, се беше во знакот на Големиот Гетсби.

На забавата секако имаше голем број на познати личности но најзабележителна беше Светлана Ражњатовиќ, која се појави во друштво на ќерката Анастасија и синот Вељко. Пејачката и нејзините деца потполно одговорија на задачата и на темата на забавата.

2 1

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e