(ФОТО) Еве како изгледа сопругата на Роналдо по породувањето

Додека Џорџина Родригез и Роналдо уживаат во семејната идила и заслужениот одмор на Ибица, папарацо фотографите го уловија парот на нивната луксузна јахта во моменти на релаксација, сончање и капење.
profimedia-0700596741-410x480

И додека фудбалерот гордо ги покажуваше извајаните стомачни мускули, неговата избраничка не воодушеви во микро бикини, покажувајќи ја својата фигура без проблем само неколку недели по породувањето.
Џорџина го избра класичниот горен дел со корпи, додека долниот дел беше малку послободен и поризичен – се одлучи за минијатурнa танга, коja го открија нејзиниот заоблен задник.

28-годишната девојка докажа дека нема комплекси и дека е сосема нормална жена и дека не се трка да достигне луди, модерни стандарди и да ја врати фигурата на девојката со брзина на светлината по породувањето. Убавата Аргентинка не се потрудила да ги сокрие ниту стриите, ниту целулитот, ниту стомакот кој се уште не се опоравил по близначката бременост и породувањето.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e