(ФОТО) Емина Јаховиќ без шминка во бикини позира на плажа

Пејачката Емина Јаховиќ (40) моментално ужива на одмор во Бодрум со синовите Јаман и Јавуз.

Таа редовно објавува фотографии на Инстаграм, а сега ги воодушеви своите следбеници со нова објава.

Имено, таа без шминка позираше на плажа во костим за капење и во таа прилика покажа колку е негувана, но и какво тело има.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e