(ФОТО) Елена Ристеска дефинитивно стана русокоса и многу наликува на Џеј Ло

Познатата пејачка Елена Ристеска го промени имиџот. Имено, поп ѕвездата ја обои својата коса и сега е русокоса.

Елена со новата фризура се пофали на социјалните мрежи, а позитивните коментари само се редеа.

Заслужен за нејзиниот нов изглед е стилистот Даниел Николовски со кого Елена соработува долги години наназад, а интересно е тоа што овој имиџ всушност претставува најава за козметичката линија која што Ристеска наскоро ќе ја пласира во јавноста.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e