(ФОТО) Џеј Ло во секси минијатурно бикни го запали Инстаграм

Пејачката и актерка Џенифер Лопез позираше во бикини и го „запали“ .


View this post on Instagram

Vacation vibes 🏝🌊 #SummerNights #SummerSunset 📸: @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Латино ѕвездата го покажа совршено вајано тело и за 12 часа собра 3 милиони лајкови.

Нејзината одлична физичка форма не е изненадување – Џеј Ло често споделува фотографии и видеа како напорно тренира, танцува и здраво се храни за да биде во топ форма.

Нејзините фанови не го криеја одушевувањето и имаа само пофални зборови за тоа како изгледа латино убавицата која летово наполни 51 годинa.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e