(ФОТО) Дара Бубамара прати поздрав од грчките плажи во атрактивно издание

Српската пејачка Дара Бубамара ја искористила приликата и веднаш штом ги отворија границите, таа замина на летување, од каде ја „отвори“ сезоната со жешки фотографии во бикини.

Бубамара за своја дестинација ја избрала Грција, каде изнајмила луксузен апартман кој се наоѓа на плажа.

Таа веднаш ја искористила приликата и направила неколку фотографии, покажувајќи го своето тело во црно бикини кое и ги „криеше“ колку можеше нејзините атрибути.

Се разбира, по објавата на фотографиите, нејзините машки фанови ја „нападнаа“ со позитивни коментари за нејзиниот изглед.

View this post on Instagram

🍹🌝

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e