(ФОТО) Дара Бубамара ја покажа тетоважата посветена на нејзината мајка

Српската пејачка Дара Бубамара на „Инстаграм“ објави неколку фотографии на кои позира во бикини истакувајќи ги своите атрибути во прв план.

Меѓутоа, не една објава на која е соблечена во бикини, седната на плажа, фолкерката ја покажа тетоважата на грбот која ја посвети на нејзината мајка.

BUBAMARA

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e